صفحه کلید لیزری

  • تاریخ ارسال : 02 / 06 / 1396

  • تعداد بازدید: 815 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای صفحه کلید لیزری بسته هستند

  • نویسنده: زندی

  • دسته بندی: تکنولوژی, مقاله ها

صفحه کلید لیزری

می‌توان به جرات گفت قسمت اعظم موفقیت‌های بشر امروزی، پدیده فناوری است که علاوه بر سهولت در انجام کارها سرعت را هم افزایش داده است. تا آنجا که هر روز شاهد ابداعات و اتفاقات فراوانی در این حوزه هستیم.  یکی از مهمترین عوامل سرعت بخشیدن به کارها، انجام آن توسط سخت افزارهایی است که به طرق مختلف به کار گرفته می‌شود.

اما یکی از مسائل قابل توجه در بکارگیری سخت‌افزارها، حمل آنهاست. بیشتر این سخت افزارها به دلیل حجمشان، فضای زیادی را اشغال می‌کنند و به‌راحتی قابل حمل نیستند. مهندسان فناوری برای حل این مساله یک کیبورد لیزری طراحی کرده‌اند که قابل استفاده در هر شرایط و مکانی است. این کیبورد مجازی از طریق یک دستگاه مجهز به ال ای دی، با انعکاس تصویر صفحه کیبورد روی هر سطح مسطحی،  امکان استفاده از کیبورد را به‌راحتی فراهم می‌آورد. برای استفاده از این کیبورد مجازی کافی است از طریق بلوتوث لپ‌تاپ، تبلت یا تلفن هوشمند خود به آن وصل شوید، بعد از اتصال، تصویر کیبورد با رنگ قرمز ملایمی نمایش داده می‌شود که قابل رویت در فضاهای تاریک و روشن است. حال می‌توانید با لمس دکمه‌ها، کار تایپ را آغاز نمایید. این کیبورد قابل استفاده در هر سیستم عاملی است و می توان تا برد 10 متر از طریق بلوتوث از آن استفاده کرد.

پیشنهاد بعدی :   ترفندهایی برای رنگی تر کردن ویندوز

از ویژگیهای دیگر این کیبورد، قابلیت  پخش موسیقی است به این صورت که می‌توانید با باز کردن لیست موسیقی روی دستگاه موردنظر، از طریق کیبورد آن را انتخاب  و پخش کنید.  این کیبورد دارای اسپیکر نیز می‌باشد.

در زیر فیلم کوتاهی از نحوه کار با این کیبورد مجازی قرار داده شده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد