طراحی قالب سایت واکنش گرا

  • تاریخ ارسال : 16 / 02 / 1396

  • تعداد بازدید: 1207 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای طراحی قالب سایت واکنش گرا بسته هستند

  • نویسنده: زندی

  • دسته بندی: طراحی سایت, مقاله ها

طراحی قالب سایت واکنش گرا

طراحی قالب سایت responsive یا طراحی قالب سایت واکنش گرا با رواج دستگاه های مختلف مانند تبلت، موبایل و… اهمیت بیشتری پیدا کرده است. سایت هایی که به این روش طراحی می شوند می توانند اطلاعات خود را با عرض صفحه نمایش کاربر تطبیق داده و بر همین اساس اطلاعات مورد نظر را نمایش دهند. در اینگونه سایت ها نیازی به طراحی مجدد قالب برای نسخه موبایل وجود ندارد.

با توجه به رشد قابل توجه کاربرانی که از طریق موبایل و تبلت به اینترنت متصل هستند طراحی سایت واکنش گرا یا responsive روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود زیرا درصد کاربرانی که از کامپیوتر شخصی و لپ تاپ به اینترنت متصل می شوند در حال کاهش است، گرچه کماکان فاصله بسیار زیادی با کاربران موبایل و تبلت دارد. تصویر زیر نحوه نمایش یک سایت واکنش گرا را در اندازه های مختلف صفحه نمایش نشان می دهد.

پیشنهاد بعدی :   روش انجام کار روزمره برای رسیدن به کسب و کار رویایی

 

 

اهمیت طراحی سایت واکنش گرا

دلایل اهمیت طراحی سایت واکنش گرا

طراحی سایت به روش واکنش گرا این امکان را به کاربران مختلف می دهد که در سایت شما به راحتی اطلاعات را مشاهده کنند و به مرور اطلاعات بپردازند، همچنین شما می توانید در اندازه های مختلف صفحه نمایش کاربر اطلاعات را به روش های مختلفی به کاربران نشان دهید. دیگر نیازی به طراحی سایت نسخه موبایل به صورت جداگانه وجود ندارد، از آنجا که این تکنیک روی تجربه کاربر تأثیر مثبت می گذارد و از طرفی سایت شما را سئو فرندلی می کند در نتیجه استفاده از این تکنیک را به شما توصیه می کنیم.

طراحی سایت 24، آمادگی کامل طراحی سایت شما را با استفاده از تکنیکهای طراحی قالب responsive طراحی کند تا مشکلی از جهت نمایش در سیستم هایی مانند موبایل و تبلت نداشته باشد.

کوتاه کننده لینک مقاله: https://is.gd/TswGr0
QR کد مطلب:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد