پارامترهای اذیت کننده و اضافی در طراحی وب سایت

  • تاریخ ارسال : 31 / 03 / 1396

  • تعداد بازدید: 878 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای پارامترهای اذیت کننده و اضافی در طراحی وب سایت بسته هستند

  • نویسنده: کهنموئی

  • دسته بندی: طراحی سایت, مقاله ها

پارامترهای اذیت کننده و اضافی  در طراحی وب سایت

تا کنون به این توجه کرده اید که ممکن است طراحی وب سایت شما آزار دهنده باشد ؟ زمانی که صحبت از طراحی وب سایت به می شود ، فهمیدن این که مخاطبین وب سایت شما از چه موضوعی بیشتر از همه بدشان می آید ، اصلی ترین مسائلی است که شما به فهمیدن آن نیاز دارید . سایمان سیستم در این مقاله به شما خواهد گفت چه پارامترهای را می بایست از وب سایت تان حذف کنید . اگر وب سایتی را مشاهده کرده اید که ظاهر آن آزار دهنده و اذیت کننده  است می توانید این مقاله را برای مدیر آن سایت ارسال کنید . مدیران سایت ها بعضا فراموش می کنند که طرح وب سایت باید پیغامی را به کاربر برساند که بازتابی از موضوع وب سایت یا وبلاگ می باشد و نه چشمه ای از سطح مهارت در برنامه نویسی .

پیشنهاد بعدی :   کامپیوترهای شخصی چقدر می توانند گرما را تحمل کنند

ظاهر - طراحی وب سایتآیا فکر می کنید طراحی وب سایت شما نیز آزار دهنده است ؟

آزار دهنده بودن خیلی اتفاق دشواری نیست . اما بعضی مدیران سایت ها در طراحی آزار دهنده  و اذیت کننده خبره تر از برخی دیگران هستند . به نکته های زیر توجه کنید تا آزار دهنده بودن وب سایت خود را از جانب ببیندگان آن متوجه شوید .

پخش شدن موسیقی پیش زمینه : در صورتی که وب سایت شما یک ایستگاه رادیویی یا فروش سی دی موسیقی باشد می توان این گزینه را در وب سایت به کار برد . لوزومی ندارد موسیقی را برای هر صفحه از وب سایت و بطور پیوسته برای مخاطبین پخش کنید ؟

به کار گیری از فونت هایی با سایز خیلی بزرگ : اگر هدف شما طراحی وب سایتی برای نابینایان و کم بینایان می باشد ، استفاده از این کار در سایت بلامانع است ، اما اگر هدف این نیست  این کار شما مثل فریاد زدن بر سر مخاطب است . هیچکس دوست ندارد بر سرش فریاد کشیده شود .

پیشنهاد بعدی :   جستجوی محلی چیست

بهره گیری از فونت های خیلی کوچک : اگر دوست دارید حرف هایتان شنیده شود  تن صدایتان را نرمال نگه دارید و نه داد بزنید و نه آرام صحبت کنید .

انداختن لایه هاروی هم : لایه بندی سایت می توانند خیلی مؤثر باشد اما نه اینکه از آن ها برای پیغام های آزار دهنده بهره گرفته شود . شما نباید مخاطب را وادار به خواندن مطلب خود کنید . تلاش کنید که آن ها را متقاعد کنید .

پنجره های ظاهر شونده : بسیاری از پنجره های ظاهر شونده به وسیله ی خیلی از ابزارهای نصب شده روی مرورگرهای بینندگان ،  بلوکه می شوند ، اما هنوز هم که هنوزه بعضی از مدیران وب سایت ها و وبلاگ ها ، از آن ها استفاده می کنند . اذیت کننده ترین قسمت پنجره ها  این است که ، مخاطبین اغلب پیغام های اصلی را که باید ببینند را نمی توانند دریافت کنند ، چرا که بیشتر آن ها توسط مرورگرها ، بلوکه خواهد شد . زمانی که نمی شود با فیلترهای مرورگرها مقابله کرد ، باید با آن کنار آمد . سعی کنید تا آنجا که می شود  از پنجره های ظاهر شونده استفاده نکنید . پیغامهای اصلی خودتان را در بخش ویژه صفحه وب سایت تان قرار دهید .

پیشنهاد بعدی :   گوشی گوگل با نمایشگر 5.99 اینچی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد طراحی سایت با ما تماس حاصل فرمایید .

کوتاه کننده لینک مقاله: https://is.gd/aL9S7i
QR کد مطلب:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد