آشنایی با عنوان صفحه

  • تاریخ ارسال : 13 / 08 / 1396

  • تعداد بازدید: 2573 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای آشنایی با عنوان صفحه بسته هستند

  • نویسنده: هادی اشرف

  • دسته بندی: دسته‌بندی نشده, سئو و بهینه سازی

‫زمانی که برای سایت خود، چندین صفحه داخلی طراحی می کنید، باید برای هر صفحه یک عنوان مناسب انتخاب کنید. تگ عنوان، یکی از مهمترین تگ ها در سئو است که نشان دهنده مشخصات صفحه شما است. انتخاب یک عنوان مناسب برای صفحه، تاثیر بسیار مهمی بر میزان بازدید از سایت شما دارد.

زیرا گاها دیده شده است که یک صفحه از سایتی علی رغم این که مطالب بسیار جذاب و خواندنی دار، در رتبه کمتری از صفحه سایتی دیگر قرار دارد که جذابیت مطالب آن پایین تر است ولی وبمستر زمانی که دقت می کند متوجه می شود که عیب کار او، در انتخاب عنوان مناسب برای صفحه بوده است در نتیجه بازدید او کمتر از سایت رقیب است. گوگل به این موضوع اهمیت زیادی می دهد به همین دلیل است که شما برخی اوقات ملاحظه کرده اید که صفحه شما با عنوان دیگری در گوگل سرچ می شود زیرا عنوان انتخابی شما مناسب نبوده و گوگل اقدام به تغییر آن نموده است.

پیشنهاد بعدی :   این ۳ نکته را قبل از این که تصمیم به سئو سایت خود بگیرید بخوانید

وقتی که بهینه سازی سایت‫ را شروع کردیم و کلمات کلیدی‬ را برای پیاده سازی در سایت به کار بردیم‬‬‬‬‬، ‫اولین جایی که من توصیه میکنم‬ بررسی کنید عنوان صفحه است‬. عنوان صفحه یکی از المانهای واضح صفحه است‬‬‬ و اکثر اوقات نادیده گرفته میشود.‬ بهترین مکان برای پیدا کردن عنوان صفحه در بالای‬ نوار مرورگر یا زبانه است که‬‬ ‫این بستگی به مروگر شما دارد. عنوان صفحه کاملا در کنترل شما قرار دارد،‬ شما میتوانید واژه های آن را‬‬‬ بر اساس برنامه نویسی سایتتان انتخاب کنید.‬ گاها این کار آسان است‬ ولی در دفعات دیگر میتواند مشکل باشد‬‬‬. ‫تکرار میکنم این بستگی به نوع‬ برنامه ی مدیریتی سایت شما دارد.‬

چرا عنوان صفحه مهم است؟

مکانی که باید در کدها برای‬ تعیین عنوان صفحه بررسی کنید بخش بالای کد است‬. این معمولا در بالای صفحه قرار دارد‬ و شما میتوانیدعنوان صفحه را‬ در جعبه ی عنوان پیدا کنید‬‬‬. ‫اسلش در پایان آن باکس را بسته است و‬ هر چیزی در این بین قرار‬ گیرد به عنوان، عنوان صفحه در مرورگر نمایش می یابد‬‬‬ ‫به این صورت شما میتوانید کلیدواژه های‬ خود را با اضافه کردن‬ به عنوان صفحه مدیریت کنید تا‬ به خوبی محتوای شما را توضیح دهد.‬ این بر روی تمامی صفحات قرار دارد‬ و اهمیت عنوان صفحه غیر قابل توصیف است‬. این یکی از اصلی ترین المانهای‬‬‬ بهینه سازی وب سایت در‬ صفحه است که در کنترل کامل شما قرار دارد‬ به همین علت تمام صفحات سایت‬ شما باید عنوان منحصر به فردی داشته باشند‬ بنابراین محتوای صفحه شما باید در آن عنوان خلاصه شود‬ که مفهوم محتویات صفحه را انتقال و توضیح دهد. هر چقدر هم که از اهمیت‫ آن بگویم کم گفته ام. شما میتوانید کار را در وب سایت با‬ چند صفحه مختلف شروع کنید و‬‬‬‬‬ ‫عنوان صفحهرا با محتویات موجود در صفحه مقایسه کنید‬ آیا منحصر به فرد است؟‬ آیا مختصر و مفید است؟‬ و آیا از کلیدواژه های اصلی‬ که محتوا را توضیح میدهند‬ برای رقابت در رنکینگ وب سایت‬ در آن استفاده شده است؟‬‬‬

پیشنهاد بعدی :   الگوریتم گورخر گوگل

ناگفته نماند که عنوان صفحه برای وبمسترها و کسانی که خدمات سئو و بهینه سازی سایت انجام میدهند نیز از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد