ارسال سریعتر بروزرسانی اندروید برای موبایل های گوگل

  • تاریخ ارسال : 02 / 07 / 1396

  • تعداد بازدید: 1864 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای ارسال سریعتر بروزرسانی اندروید برای موبایل های گوگل بسته هستند

  • نویسنده: زندی

  • دسته بندی: تکنولوژی, دسته‌بندی نشده, مقاله ها

ارسال سریعتر بروزرسانی اندروید برای موبایل های گوگل

یکی از مزایای موبایل های نکسوس و پیکسل نسبت به دیگر اسمارت فون ها، دریافت سریعتر بروزرسانی های اندروید است، با این حال این بروزرسانی ها همزمان در اختیار کاربران موبایل های گوگل قرار نمی گیرند و اگر جزو یک درصد خوش شانس نباشید باید تا زمان انتخاب گروه بعدی کاربران منتظر بمانید یا اینکه به صورت دستی رام جدید را فلش بزنید.

گوگل درباره روش بروزرسانی فعلی اینگونه توضیح می دهد:اولین بار که یک کاربر روی کلید بروزرسانی کلیک می کند، سیستم به صورت اتوماتیک امکان یا عدم امکان بروزرسانی را تعیین می کند و در 48 ساعت اول انتشار تنها 1 درصد کاربران برای دریافت بروزرسانی انتخاب می شوند.

حالا یکی از مهندسین نرم افزار این شرکت به نام «Elliott Hughes» خبر از تغییر این رویه می دهد، او در  صفحه شخصیش در گوگل پلاس نوشته است:

در سیستم بروزرسانی جدید اگر روی موبایل شما آخرین نسخه گوگل پلی نصب شده باشد و گزینه بررسی آپدیت را چک کنید، حتی اگر 1 درصد از کاربران هم از قبل مشخص شده باشند، بروزرسانی را دریافت خواهید کرد.

پیشنهاد بعدی :   دلایلی که هنوز گوشی‌ها از پورت مایکرو USB استفاده می‌کنند چیست؟

پیاده سازی این سیستم باعث دسترسی سریع کاربران بیشتری به بروزرسانی می شود. گفتنی است این سیستم فقط در موبایل های گوگل پیاده سازی می شود و شرکت های دیگر بر اساس سیاست های قبلی خود بروزرسانی ها را منتشر خواهند کرد.

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد