جست‌وجوی شغل ، سرویس جدید گوگل

  • تاریخ ارسال : 31 / 03 / 1396

  • تعداد بازدید: 1332 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای جست‌وجوی شغل ، سرویس جدید گوگل بسته هستند

  • نویسنده: کهنموئی

  • دسته بندی: بازاریابی اینترنتی, تکنولوژی, مقاله ها

جست‌وجوی شغل ، سرویس جدید گوگل

جست‌وجوی شغل گوگل که هدف این سرویس، افزایش ابزارها و نفوذ بیشتر مهارت‌های گوگل در زمینه اطلاعات سازمانی به منظور یافتن هر چه سهل‌تر و سریع‌تر مشاغل می باشد.

شرکت گوگل در ادامه نوآوری‌های خود و در تازه‌ترین اقدام، خدمات ویژه‌ای برای کاریابی برای کاربران ارائه خواهد داد.
این مطلبی است که جزئیات آن در کنفرانس جهانی مشهور این شرکت در سال جاری منتشر شد.به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ورج، در کنفرانس I/O این شرکت اعلام شد که غول جست‌جوی جهان، برگ برنده تازه‌ای در دست دارد که “گوگل برای مشاغل”(Google for Jobs) نامگذاری شده است.
مطابق این خبر، هدف سرویس مزبور کاملاً ساده است: افزایش ابزارها و نفوذ بیشتر مهارت‌های گوگل در زمینه اطلاعات سازمانی به منظور یافتن هر چه سهل‌تر و سریع‌تر مشاغل.

همچنین به طوری که در خبرها آمده،‌ نخستین قدم در عملیاتی شدن این پروژه، امروز به صورت رسمی آغاز می‌گردد و طی آن، قابلیت “جست‌وجوی پیشرفته شغل” در نسخه موبایل و همچنین دسکتاپ گوگل عرضه می‌شود.

پیشنهاد بعدی :   سرفیس فون چیست؟

کاربرد این ویژگی بسیار آسان است. به عنوان مثال یک جست‌وجوی ساده (مانند مدیریت خدماتی در یک شهر) گوگل یک پیش‌نمایش از تمامی فهرست فرصت‌های شغلی ارائه شده توسط منابع گوناگون را عرضه می‌کند.
این منابع شامل سایت‌های مربوط به شغل مانند لینکدین، مونستر و گلسدور خواهند بود. علاوه بر این، در فهرست ارائه شده توسط گوگل، اطلاعات موجود در سایت شرکت‌های موردنظر و عرضه‌کننده فرصت شغلی نیز اضافه خواهد شد.

کاربر خواهد توانست با کلیک کردن بر روی نتایج جست‌وجو، اطلاعات و جزئیات بیشتری به دست آورد و یا با فیلتر کردن اطلاعات مطابق انتخاب‌های خود (مانند منطقه و شهر و…) اطلاعات دقیق‌تری کسب کند.

نکته قابل توجه این است که در کنفرانس مزبور، گوگل اعلام کرد که از فناوری یادگیری ماشینی برای سازماندهی و مرتب‌سازی خودکار اطلاعات استفاده خواهد نمود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد