درست کردن جدول کلمات کلیدی

  • تاریخ ارسال : 16 / 08 / 1396

  • تعداد بازدید: 2347 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای درست کردن جدول کلمات کلیدی بسته هستند

  • نویسنده: هادی اشرف

  • دسته بندی: سئو و بهینه سازی, مقاله ها

قبل از این که اقدام به تولید محتوا برای سایت نمایید، باید ابتدا بدانید که درباره موضوع سایت شما، چه کلمات کلیدی وجود دارد. این اولین کاری است که هر وبمستر باید انجام دهد. اما پس از جمع آوری این کلمات، حال نوبت به بررسی آن ها می رسد. به همین دلیل توصیه ما در این است که پس از این که لیستس از کلمات کلیدی را جمع آوری نمودید، حال این کلمات را در یک جدول قرار دهید. ترتیب قرار گرفتن در جدول باید بر حسب رتبه این کلمات باشد. الان شما جدولی از کلمات کلیدی دارید که همگی ان ها به موضوع سایت شما مرتبط هستند. الان مرحله نهایی باید طی شود. این جدول را چندین بار بررسی کنید و کلماتی که بیشتر به کار شما می آید و اهداف سایت را بهتر بیان می کند انتخاب نموده و در کنار این کلمات تیک بزنید.

‫بعد از درست کردن جدول کلمات کلیدی ما نمای اولیه کار را آغاز کرده ایم‬ و کلمات انتخاب شده تمام کلیدواژه هایی است که‬ میتواند برای وب سایت ما مورد استفاده قرار گیرد‬ ولی ما باید این کلیدواژه ها را در‬ یک سند قابل مدیریت دانلود کنیم.‬ به نظر من صفحه گسترده بهترین‬ و راحت ترین سند برای مدیریت کلمات کلیدی میباشد‬ چون مقدار کلیدواژه هایی که شما استفاده میکنید‬ به مقدار محصولات و اطلاعاتی که‬ میخواهید در سایتتان بگذارید ارتباط دارد.‬‬‬

پیشنهاد بعدی :   حل مشکل ارسال ایمیل وردپرس

کار با جدول کلمات کلیدی

این لیست میتواند برای هزاران و ده ها هزار کلیدواژه باشد و بهترین قدم در آماده سازی سایت جهت سئو و بهینه سازی سایت می باشد.‬ این کار یکی از چند چیزی است که باید انجام دهیم‬. توجه داشته باشید وقتی این فرایند ابتدایی را آغاز میکنیم‬ من در جستجو کلیدواژه ای کار‬ را شروع میکنم که من را قادر به‬ دستیابی به این داده های کلیدواژه‫ ای میسازد و میتوانم ببینم که‬ کدام کلیدواژه به کسب و کار من مربوط است،‬ بنابراین من میتوانم یک تیک در باکس کلیدواژه های مرتبط بگذارم.‬ من میتوانم ستونی‬ به پروژه کلیدواژه هایم اضافه کنم،‬ بنابراین من میخواهم کلیدواژه های مربوط را پیدا کنم‬ و من میخواهم ستون کاملی به‬ آن اضافه کنم تا بعدا آن را بررسی نمایم‬ ولی اگر اکثریت آن به نظر‬ مربوط بیاید، میخواهم آن را نیز اضافه کنم‬ بنابراین میخواهم بهترین تصویر ممکن را داشته باشم.‬ معمولا وقتی که میخواهم این کار را انجام دهم‬‬‬ یک پروژه ی مجزا برای هر‬ گروه از کلیدواژه ها میسازم.‬ تمامی کلیدواژه های من به این ستون ارتباط دارد‬. کلیدواژه های من برای محصولات دیگر‬ من میخواهم آنها را ذخیره کرده‬‬‬ و بر پروژه دیگری اضافه کنم تا بتوانم مدیریتشان نمایم.

پیشنهاد بعدی :   اسم سایت را چگونه انتخاب کنیم؟

‬ وقتی که این کلیدواژه ها را در پروژه بدست آوردم‬ میدانم که آنها را اضافه کردم‬ چون علامتی در کنارش قرار دارد و میتوانم ببینم که چه چیزی را‬ از دست داده ام و چه چیزی باز است و‫ ما میتوانیم به صفحه های‬ کلیدواژه ی اضافه برای اضافه کردن به پروژه نگاه کنیم‬. وقتی که آماده بودم و از بازار کلیدواژه ها راضی‬‬‬‬‬ شدم، میتوانم از آنها خروجی بگیرم‬ و تقریبا تمامی ابزارها از قابلیت گرفتن خروجی برخوردار هستند.‬ شما باید فرمت خروجی مورد نظرتان،‬ تعداد جستجو های موجود و کلیدواژه های موجود را‬ برای تغییرات رخ داده تعیین نمایید‬ و سپس باید تعیین کنید چطور میخواهید آن را ببینید‬ و سپس به سادگی از آن خروجی گرفته و در‬ یک صفحه گسترده بازش میکنید و سپس‬ برای فیلتر کردن و سازمان بخشی‬ به کلیدواژه های موجود در کسب‬ و کار و محصول آماده میشوید‬‬‬.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد