سئو حساب فیس بوک

  • تاریخ ارسال : 25 / 08 / 1396

  • تعداد بازدید: 14487 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای سئو حساب فیس بوک بسته هستند

  • نویسنده: هادی اشرف

  • دسته بندی: سئو و بهینه سازی, مقاله ها

چگونه از کلمات کلیدی در سئو حساب فیس بوک استفاده کنیم؟
در ایجاد صفحه رسمی کسب و کار، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در قسمت توضیحات جهت پیدا کردن مخاطبان مرتبط ضروری است. بهینه سازی صفحه فیس بوک = بازدید بیشتر.
هدف ایجاد محتوای مرتبط برای جذب و تعامل با کاربران جهت هدایت آن ها به وب سایت و اشتراک گذاری مطالب شماست. بهینه سازی حساب فیس بوک موجب بهبود دید شما، پیدا کردن مشتریان و فالوئر های بالقوه می شود. فالوئر بیشتر موجب اشتراک گذاری بیشتر، ایجاد بازدید وب سایت و تعامل می شود. بهینه سازی حساب کاربری فیس بوک موجب رسیدن به مخاطبان مرتبط و در نهایت منجر به افزایش ترافیک سایت و نرخ تعامل بیشتر می شود.

سئو حساب فیس بوک و صفحه کسب و کار

سئو حساب فیس بوک و صفحه کسب و کار با چند تکنیک ضروری
۱ – بهینه سازی URL صفحه
سئو حساب فیس بوک نیازمند یک URL سفارشی مطابق با نام کسب و کار برای بهینه سازی صفحه فیس بوک است. تطبیق URL فیس بوک با نام کسب و کار شما موجب به رسمیت شناختن شما و بخاطر سپردن آن برای مخاطبان و سهولت در پیدا کردن صفحه شما در فیس بوک و موتور جستجو می شود. در غیر اینصورت یک URL خودکار توسط شبکه اجتماعی فیس بوک می شود که طولانی و دشوار است.
در قسمت “About” سایت فیس بوک قسمت “Page Info” می توانید جزئیات صفحه خود را ویرایش کنید. در “Create Page @username” (ایجاد نام کاربری صفحه) کلیک کنید و در پنجره Pop-up باز شده username یا نام کاربری صفحه خود را وارد کنید. نام کسب و کار شما بعنوان نام کاربری بعدا URL صفحه فیس بوک شما خواهد بود.
۲ – اولیت بندی بخش “About”
بخش در باره ما، جایی است که مردم می توانند در باره کسب و کار و اینکه شما که هستید و چه می کنید بیشتر بدانند. این قسمت نیازمند بهینه سازی با کلمات کلیدی مرتبط است تا مخاطبان هدف براحتی شما را پیدا کنند.

پیشنهاد بعدی :   چگونه طرح کسب و کار بهتری بنویسیم؟

سئو حساب فیس بوک و بخش درباره ما

• پژوهش کلمه کلیدی برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط برای کسب و کار.
• استفاده از املای صحیح و حرفه ای
• انتخاب ۱ یا ۲ کلمه کلیدی مناسب و پر ترافیک
• نوشتن توضیحات و اطلاعات مفید کسب و کار
• اغراق نکنید. توضیحات باید طبیعی باشند.
برای سئو حساب فیس بوک و بخش درباره ما، علاوه بر قسمت “About”، از کلمات کلیدی بطور استراتژیک در دیگر بخش های صفحه از جمله در عنوان صفحه و در امتداد نام تجاری خود اضافه کنید. از استفاده بیش از حد کلمات کلیدی حذر کنید، در نام صفحه، URL، توضیحات و … استفاده کنید.
۳ – تکمیل اطلاعات کسب وکار
فیس بوک مکان، ساعات کاری، آدرس سایت و اطلاعات تماس کسب و کار را در صفحه اصلی پروفایل نمایش می دهد که موجب سهولت پیدا کردن شما توسط مشتریان بالقوه می شود. در سئو حساب فیس بوک، افزودن آدرس موجب ایندکس کسب و کار شما برای جستجوی محلی شده و پیدا کردن شما توسط جستجوگران محلی ساده تر شود.

پیشنهاد بعدی :   نکات شروع یک کسب و کار جدید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد