علائم نشان دهنده طراحی مجدد سایت

  • تاریخ ارسال : 26 / 07 / 1395

  • تعداد بازدید: 1656 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای علائم نشان دهنده طراحی مجدد سایت بسته هستند

  • نویسنده: سیروس قلیزاده

  • دسته بندی: مقاله ها

علائم نشان دهنده طراحی مجدد سایت

شرکت های معمولی لازم نیست زود به زود سایت جدید بسازند، همین که هر از گاهی طراحی سایتشونو بروز کنند کفایت می کنه. اما سوالی اینجا مطرح میشه که از کجا بدونم الآن وقت تغییره؟ سایمان سیستم تو این مقاله 5 تا از این علائم رو براتون توضیح میده:

بازدیدکننده ها توقع دارند وقتی سایت یه شرکت معتبر رو باز می کنند، با یه ظاهر مدرن مواجه بشن و توش حس خوبی داشته باشند و برای پیدا کردن بخش های مختلف مشکل نداشته باشند. بنابراین اگه هنوز سایتتون روی فلش میچرخه یا بازدیدکنندها به سختی قسمتی که میخوان رو پیدا می کنن، شاید بد نباشه یه بازسازی انجام بدید.

این روزها سرچ های گوگل بیشتر از تلفن های همراه و تبلت انجام میشه تا کامپیوترهای خانگی. پس اگه سایتتون به طور خودکار با دستگاه سازگار نشه (یعنی واکنش گرا/ریسپانسیو نیست) موقعیت های تجاری زیادی رو از دست میدید. نیاز به واکنش گرا کردن سایت، یکی از عمده دلایل نیاز سایت به بازطراحیه.

پیشنهاد بعدی :   موفقیت در کسب و کار آنقدر هم سخت نیست

یکی از مهمترین اهداف بیشتر سایت ها تبدیل ترافیک به کاربرهای دائمی و فروشه. اگه سایتتون نمیتونه کاربرها رو با خودش همراه کنه، کارایی نداره و باید به فکر تغییرات اساسی باشید.

سایت باید برای کاربر و در جهت رفع نیازهای کاربر طراحی شده باشه. حداقلِ یه سایت کاربرپسند اینه که خوانا باشه و نسبتا سریع لود بشه. به علاوه کاربر باید بتونه به راحتی اطلاعات شرکت، شامل خدمات، قیمت ها و تاریخچه شرکت رو پیدا کنه.

یکی از مشکلات مشترک سایت های قدیمی، فناوری قدیمی، محتوای منسوخ و لبریز از کلیدواژه است. از طرفی هم آب الگوریتم های گوگل با سایتی که هر کدوم از این مشکلاتو داشته باشه تو یه جوب نمیره و اگه رتبه سایتتون تو گوگل پایین باشه، این سایت براتون خوب کار نمی کنه. به عبارت دیگه اگه سایتتون برای هیچ عبارتی رو صفحه اول نتایج جستجو نمیاد، باید یه بازسازی انجام بدید.
اگه یکی از این عواملی که گفتیم با سایت شما همخونی داره، وقت بازسازی سایتتون رسیده. وقتی سایتتونو بازسازی کنید هم شهرتتون و هم رتبه سایتتون بهتر میشه. اگه بخواهید میتونید کار سایتتونو به سایمان سیستم بسپرید. اطلاعات تماس ما رو میتونید با ما در ارتباط باشید

پیشنهاد بعدی :   منظور از Local Host و فایل hosts چیست؟

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد