پیدا کردن آی دی گوگل پلاس

پیدا کردن آی دی گوگل پلاس

پیدا کردن آی دی گوگل پلاس:آیا شما تا به حال به سرویس گوگل پلاس سر زده اید ؟ از آن استفاده کرده اید ؟ آیا آشنایی دارید؟و  آیا اکانتی دارید ؟

تقریبا یک سال و چند ماه پش بود که گوگل ، سرویس گوگل پلاس را با سروصدای زیاد و تبلیغات گسترده به راه انداخت و مورد استفاده کاربران دنیای مجازی اینترنت قرار داد.طی این چند سال اخیر به شبکه های اجتماعی مجازی اهمیت بیشتری داده شده است و با استقبال شدید کاربران اینترنتی مواجه شده اند و گوگل هم نمی خواست از این قافله عقب بماند ، بنابراین با راه اندازی این سرویس بازار رقابت بین شبکه های اجتماعی مجازی را داغ تر کرد.

اما این سرویس گوگل ، نقاط ضعف هایی هم داشت .انتقاد و نقطه ضعفی که اکثر کاربران در رابطه با گوگل پلاس مطرح می سازند ، اضافه شدن یکسری کدهای نامفهوم به انتهای آدرس URL اکانتهای گوگل پلاس پس از ایجاد اکانت در این سرویس است.قسمت انتهایی آدرس اینترنتی که به اصطلاح به آن ” Vanity URLs” می گویند معمولا باید نام افراد حقیقی یا حقوقی مثل نام کمپانی ها و شرکت های تجاری باشد (درحقیقت باید همان UserName اکانت ساخته شده شما باشد ) ؛ که در سرویس گوگل پلاس این Vanity URL ها ؛ کدها و شماره های در ظاهر نامفهومی هستند.

پیشنهاد بعدی :   گلکسی اس ۸ و اوج گرفتن شرکت سامسونگ

برای درک بهتر موضوع از جانب شما ، مثالی می زنم.برای مثال شما دو شبکه اجتماعی مجازی بزرگ دنیا ؛ یعنی فیسبوک و توییتر را در نظر بگیرید.پس از ساخت اکانت در این دو شبکه اجتماعی ، در انتهای آدرس اینترنتی آن ها ؛ پس از خط مورب (/) ؛ نام اکانت شما به نمایش در می آید که این همان Vanity URL ها هستند. مثلا همین مجله اینترنتی گویا آی تی را در نظر بگیرید.در فیسبوک و توییتر که ثبت نماییم ، باید URL ما بدین ترتیب شود :

www.facebook.com/saymansystem و www.twitter.com/saymansystem

حالا اگر شما به سراغ سرویس گوگل پلاس روید و اکانت خود را بسازید ؛ دیگر خبری از درج نام اکانت شما در انتهای آدرس اینترنتی URL نیست!و سرویس گوگل پلاس به صورت خودکار کدها و شماره هایی را در انتهای آدرس شما درج می نماید. برای مثال سایت سایمان سیستم در گوگل پلاس عضو هست و آی دی سایت همانند لینک زیر هست:

پیشنهاد بعدی :   توصیه آمازون برای کسب و کارهای کوچک

plus.google.com/118417568775189468164

و اما یک روش کاربردی که به شما اجازه میدهد براحتی آی دی گوگل پلاس خودرا پیدا کنید.برای این منظور :

  • به سایت گوگل پلاس لاگین کنید.
  • بعد روی این لینک کلیک کنید.
  • در نوار آدرس مرورگر اعدادی که بعد از لینک مشاهده میکنید آی دی شما در گوگل پلاس هست.

گوگل پلاس

اگر این مطلب مفید بود لطفا ما را هم در گوگل پلاس حمایت کنید.

Save

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد