پیدا کردن کلیدواژه های جستجوگر

  • تاریخ ارسال : 13 / 08 / 1396

  • تعداد بازدید: 1537 بازدید بار

  • دیدگاه ها: دیدگاه‌ها برای پیدا کردن کلیدواژه های جستجوگر بسته هستند

  • نویسنده: هادی اشرف

  • دسته بندی: سئو و بهینه سازی, مقاله ها

زمانی که شما قصد دارید کلمات کلیدی برای تولید محتوا انتخاب کنید، باید ابتدا به دنبال تهیه لیستی از کلید واژه ها باشید که بتوانید بهترین کلمات کلیدی را متناسب با موضوع سایت خود انتخاب نمایید. همان گونه که قبلا بیان کرده ایم، در این انتخاب می توانید از ابزارهایی که گوگل طراحی نموده است استفاده کنید. اما در هر حال در زمان انتخاب کلمات کلیدی، باید به این مطلب توجه داشته باشید که این کلمات به گونه ای باید انتخاب شوند که متناسب با سوال کاربران طراحی شده باشد.
انتخاب نهایی کلمات کلیدی، باید در پاسخ به یکسری سوالات صورت گیرد. شما باید توجه داشته باشید که کاربان شما بیشتر در چه گروهی هستند، موضوع سایت شما چیست، چرا برخی از کلمات بیشتر مورد استقبال کاربران قرار می گیرد و… . این پاسخ ها شما را در انتخاب مناسب کلمات، کمک می کند.

‫در داده های کلیدواژه ای که شما میتوانید بدست آورید‬ همیشه میتوان واژه ها را بررسی‬ کرد و آنها را مورد استفاده قرار داد‬‬‬، ‫اینکار را باید در مراحل اولیه ی‬ تحقیق کلمات کلیدی انجام داد‬. همچنین زمانی که در حال بررسی‫ تحلیلهای خود در مورد چگونگی‬ پیدا شدن وب سایت توسط مردم هستید‬ راحتترین کار این است که لیستهای کلیدواژه ها را در‬ گروهی که ساخته اید ببینید و سپس پرسشهایی از‬ کلیدواژه هایی که شما را قادر‬ به داشتن بینش بهتری از‬ فرمول لیست کلیدواژه های ساده میسازند،‬ در آن شما میتوانید مقصد‬ جستجوگران را پیش برده و بر استراتژی خود اعمال سازید‬.

پیشنهاد بعدی :   مرکز ماهر برای مقابله با حمله به سایتهای دولتی چه کرد؟

لیست کلیدواژه ها

با پرسیدن چرایی این مسئله‬ میتوانید بر استراتژی خود در حیطه ی‬‬‬‬‬ مفاهیمی که برای کسب و کار مشخص‫ تر است تمرکز نمایید.‬ لیستی از کلیدواژه های محبوب‬ که به وب سایت باز میگردد بسازید، این تضمین‬ نمیکند شما به دنبال مفهوم درست‬ هستید یا خیر. برای اینکار باید بپرسید چرا این عبارت؟‬ چرا این گروه چنین عبارتی را‬‬‬‬‬ ‫دوست دارند؟ چرا این همکاران؟‬ چرا چنین سطح انتظاراتی بین هتل و اقامتگاه وجود دارد؟‬ چرا چنین فرقی بین پیاده روی و مسافرت وجود دارد؟ چه تعداد جستجو گر این عبارتها را تبادل میکنند؟‬ آیا میتوانیم این عبارتها را تبادل‬ کنیم تا با جستجوگران ملاقات نماییم؟‬ یا باید به نوعی از آنها‬ استفاده کنیم که از نظر نگارشی درست باشند.‬ باید به خوبی در مورد‬ واژه های مورد تحقیق فکر کنید‬ و برای اینکار تنها باید سوال بپرسید و‬ به دنبال مفاهیمی از نیت و انتظار جستجو گران باشید‬ و به این صورت قادر خواهید شد‬‬‬ ‫یک گام دیگر برای حرکت از بهینه سازی سایت و سئو ابتدایی‬ به رویکردی حرفه ای بردارید و‬ این گام فکر کردن مانند یک جستجو گر است‬‬‬.

پیشنهاد بعدی :   اسم سایت را چگونه انتخاب کنیم؟

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد