طراحي سايت

طراحي سايت امروزه بهترين راه براي بهبود يا افزايش بهره وري و باز دهي کسب کار است به طوري که اگر سايتي داشته باشيد که در آن اصول موتورهاي جستجو و سئو رعايت شده و همچنين نسبت به ديوايس هاي مختلف چون موبايل ، تبلت ، لپ تاپ و کامپيوترهاي روميزي انعطاف پذير(رسپانسيو) باشد و نيز گرافيک و زيبايي به سزايي داشته باشد مي تواند توجه کاربران زيادي را جلب کرده و براي ديدن محصولات و خدمات شما وارد سايت شوند. اين هدف اصلي يک سايت خوب مي باشد چرا که باعث مي شود کاربران زيادي با برند و محصول شما آشنا بشوند.
البته ناگفته نماند که سايت به خودي خود مورد بازديد کاربران قرار نمي گيرد راه اندازي سايت اولين گامي است که در برپايي کسب و کار اينترنتي برداشته مي شود زيرا بستر وب همانند اقيانوس بي کراني است که شما با يک قايق کوچک در گوشه اي از آن پارو مي زنيد و کسي شما را نمي بينيد يا اينطور بگويم اگر شما کسب و کاري را در يک نقطه دور افتاده اي از شهر خود مثلا دامنه يک کوه معروف شروع کنيد آيا کسي شما را مي بيند و مي شناسد. پس شروع به تبليغات در شهر تا جايي که توان مالي داشته باشيد مي کنيد.
سايت نيز بر اين پايه استوار است با اين تفاوت که در اينترنت بسترهايي فراهم است که شما نياز نيست گزافي را براي تبليغات پرداخت کنيد يکي از رايج ترين اين بسترها که هر روز ما حداقل يکبار به آن سر مي زنيم شبکه هاي اجتماعي چون تلگرام و اينستاگرام و … است و چندين روش ديگر که مي توانيد محصول يا خدمات خود را به سيل کاربراني که در اينترنت گردش مي کنند معرفي کنيد و بفروش برسانيد که تعدادشان بيشتر از فروش فيزيکي در فروشگاه يا مغازه مي باشد . شايد هم ممکن است خيلي از اين کاربران مشتري شما نباشند اما با هدايت آنها به سايت توانسته ايد حداقل محصول و برند خود را معرفي کرده و آن را در ذهن خود بخاطر بسپارند . پس در نتيجه به هدف خود رسيده ايد. گروه سايمان سيستم با ارائه خدمات #طراحي_سايت ، #طراحي _سايت_ارزان ، #طراحي_وب_سايت و #بهينه سازي_موتورهاي_جستجو (SEO) در تبريز (#سئو) در نظر دارد با ارائه هرچه بهتر خدمات خود شما عزيزان را در رسيدن به يک کسب و کار موفق و پر روزي ياري نمايد.
ما مي توانيم ، روي ما حساب کنيد.

 

طراحي سايتويژگي ها

ويژگي هايي که ما را متمايز مي کند

رعايت اصول سئو و موتورهاي جستجو

در سايتي که اصول برنامه نويسي مبتني بر الگوريتم ها و اصول موتورهاي جستجو و سئو رعايت شده باشد ، براي گوگل زودتر شناخته شده و رتبه مي گيرد.

رسپانسيو يا واکنش گرا

يعني سايت در ديوايسهاي مختلف مانند گوشي ، تبلت ، و لپ تاپ انعطاف پذير بوده که هم باعث راحتي کار کاربر شده و هم امتيازي از نظر گوگل بشمار مي آيد.

استفاده از تکنولوژي هاي به روز

استفاده از تکنولوژي هايي چون jquery , php , javascript , ajax , css3 , html5 از جمله تکنولوژي هاي رايج و پرتابل مي باشند.

عدم وابستگي به سيستم هاي آماده

ما با دانش فني خود اقدام به پياده سازي سيستم مديريت محتوايي (CMS) نموده ايم که مي توانيم هر نوع سايت حتي سيستم هاي اختصاصي را پياده سازي کنيم.

امنيت بالا

سيستم مديريت محتواي ما بدون وابستگي به هيچ سيستمي از امنيت بالايي نسبت به تمام حملات احتمالي از طرف ربات ها و هکر ها را دارا مي باشد.

حجم بسيار کم و سرعت بالا

با رعايت اصول بهينه برنامه نويسي انواع تکنولوژي هاي ياد شده توانسته ايم طراحي سايت هايمان را با کمترين حجم صفحات و سرعت لود بالا طراحي و پياده سازي کنيم .

خواهشمنديم نمونه سايت هاي ما را بررسي کنيد تا بتوانيد بهتر و راحتتر ما را از رقبا تشخيص بدهيد.

براي ثبت سفارش از طريق تماس با ما يا استعلام قيمت اقدام کنيد